Majstrovstvá Slovenska 2018 - dorastenci

28.04.2018 - 29.04.2018, kolkáreň Rakovice

1. Kucko Richard TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
380
226
1

606

1.
89
59
1

148

2.
86
63
0

149

3.
96
54
0

150

4.
109
50
0

159

2. Gallo Erik KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
377
208
3

585

1.
96
62
0

158

2.
95
45
1

140

3.
91
48
0

139

4.
95
53
2

148

3. Rózsár Tibor MKK Slovan Galanta

Plne
Dor.
CH
Spolu
408
175
7

583

1.
96
45
1

141

2.
109
33
4

142

3.
111
47
0

158

4.
92
50
2

142

4. Milan Šimon TJ Rakovice

Plne
Dor.
CH
Spolu
392
186
1

578

1.
94
45
0

139

2.
101
36
0

137

3.
100
71
0

171

4.
97
34
1

131

5. Ondrejčík Ján KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
398
174
7

572

1.
104
52
2

156

2.
95
45
0

140

3.
100
41
3

141

4.
99
36
2

135

6. Ilovský Martin TJ Lokomotíva Vrútky

Plne
Dor.
CH
Spolu
385
179
3

564

1.
111
33
1

144

2.
85
53
1

138

3.
88
45
0

133

4.
101
48
1

149

7. Banas Samuel MKK Piešťany

Plne
Dor.
CH
Spolu
390
170
9

560

1.
92
42
2

134

2.
95
35
2

130

3.
107
42
4

149

4.
96
51
1

147

8. Liss Maroš ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
371
187
8

558

1.
84
53
1

137

2.
90
44
2

134

3.
99
54
1

153

4.
98
36
4

134

9. Nesteš Lukáš TJ Rakovice

Plne
Dor.
CH
Spolu
374
182
1

556

1.
96
57
0

153

2.
93
45
1

138

3.
90
36
0

126

4.
95
44
0

139

10. Zajko Dominik ŠKK Tlmače

Plne
Dor.
CH
Spolu
376
178
7

554

1.
98
53
1

151

2.
96
54
0

150

3.
90
26
4

116

4.
92
45
2

137

11. Kažimír Oliver TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
355
196
3

551

1.
77
44
1

121

2.
102
48
1

150

3.
80
59
1

139

4.
96
45
0

141

12. Červenec Matúš KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
388
163
6

551

1.
97
45
0

142

2.
107
34
2

141

3.
96
31
2

127

4.
88
53
2

141

13. Bánik Filip ŠK Železiarne Podbrezová

Plne
Dor.
CH
Spolu
370
179
2

549

1.
94
45
1

139

2.
97
54
0

151

3.
87
44
1

131

4.
92
36
0

128

14. Švantner Marek ŠK Železiarne Podbrezová

Plne
Dor.
CH
Spolu
365
183
4

548

1.
91
62
0

153

2.
86
41
1

127

3.
94
35
2

129

4.
94
45
1

139

15. Janík Michal ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
386
160
5

546

1.
103
53
1

156

2.
103
36
1

139

3.
101
35
1

136

4.
79
36
2

115

16. Slanina Martin TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
382
159
6

541

1.
104
36
1

140

2.
103
36
2

139

3.
86
52
1

138

4.
89
35
2

124

17. Kotula Matúš MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
364
176
6

540

1.
95
35
2

130

2.
82
61
1

143

3.
101
26
3

127

4.
86
54
0

140

18. Černý Michal KK Moravské Lieskové

Plne
Dor.
CH
Spolu
349
187
7

536

1.
88
35
2

123

2.
94
57
1

151

3.
89
52
3

141

4.
78
43
1

121

19. Fúska ml. Radoslav KK Žarnovica

Plne
Dor.
CH
Spolu
371
151
8

522

1.
92
31
4

123

2.
103
35
1

138

3.
84
49
1

133

4.
92
36
2

128

20. Babka Patrik KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
378
135
9

513

1.
92
18
5

110

2.
102
27
2

129

3.
93
36
1

129

4.
91
54
1

145

21. Mihali Daniel KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
379
132
5

511

1.
93
35
0

128

2.
89
35
2

124

3.
93
36
3

129

4.
104
26
0

130

22. Pohanič Samuel KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
357
151
12

508

1.
95
53
2

148

2.
98
36
3

134

3.
86
26
4

112

4.
78
36
3

114

23. Šípkovský Samuel ŠK Modranka

Plne
Dor.
CH
Spolu
351
155
11

506

1.
87
36
1

123

2.
79
32
5

111

3.
97
54
2

151

4.
88
33
3

121

24. Truhlík Dominik MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
364
133
13

497

1.
90
34
1

124

2.
95
36
3

131

3.
90
45
3

135

4.
89
18
6

107

25. Melišík Michal KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
358
137
13

495

1.
85
26
4

111

2.
88
22
3

110

3.
92
36
5

128

4.
93
53
1

146

26. Výrostek Andrej TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
368
127
9

495

1.
94
35
2

129

2.
101
26
3

127

3.
80
36
1

116

4.
93
30
3

123

27. Benický Marián ml. ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
335
157
6

492

1.
88
35
2

123

2.
76
43
1

119

3.
74
35
2

109

4.
97
44
1

141

28. Dvorščák Samuel MKK Slovan Galanta

Plne
Dor.
CH
Spolu
356
136
17

492

1.
77
26
5

103

2.
97
45
1

142

3.
95
25
5

120

4.
87
40
6

127

29. Jediný Jakub KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
376
114
13

490

1.
94
27
2

121

2.
97
26
4

123

3.
94
43
1

137

4.
91
18
6

109

30. Čečot Rastislav MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
345
142
15

487

1.
86
34
4

120

2.
70
30
2

100

3.
98
53
2

151

4.
91
25
7

116

31. Šesták Igor ml. ŠK Modranka

Plne
Dor.
CH
Spolu
349
121
13

470

1.
85
24
4

109

2.
98
36
1

134

3.
96
27
5

123

4.
70
34
3

104

1. Červenec Matúš KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
398
211
6

609

1.
97
72
1

169

2.
103
35
4

138

3.
101
54
1

155

4.
97
50
0

147

2. Nesteš Lukáš TJ Rakovice

Plne
Dor.
CH
Spolu
402
187
5

589

1.
114
45
1

159

2.
98
45
0

143

3.
98
45
4

143

4.
92
52
0

144

3. Kažimír Oliver TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
380
195
5

575

1.
108
45
1

153

2.
93
44
2

137

3.
83
44
1

127

4.
96
62
1

158

4. Milan Šimon TJ Rakovice

Plne
Dor.
CH
Spolu
356
215
3

571

1.
96
41
1

137

2.
80
53
0

133

3.
93
49
1

142

4.
87
72
1

159

5. Gallo Erik KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
344
225
1

569

1.
94
71
0

165

2.
93
53
1

146

3.
79
50
0

129

4.
78
51
0

129

6. Kucko Richard TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
371
189
4

560

1.
93
59
0

152

2.
86
62
0

148

3.
95
36
0

131

4.
97
32
4

129

7. Banas Samuel MKK Piešťany

Plne
Dor.
CH
Spolu
366
178
10

544

1.
95
54
2

149

2.
92
45
4

137

3.
89
36
3

125

4.
90
43
1

133

8. Liss Maroš ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
364
169
4

533

1.
100
43
0

143

2.
95
36
1

131

3.
77
36
0

113

4.
92
54
3

146

9. Ilovský Martin TJ Lokomotíva Vrútky

Plne
Dor.
CH
Spolu
362
154
5

516

1.
87
39
0

126

2.
87
44
1

131

3.
99
36
2

135

4.
89
35
2

124

10. Zajko Dominik ŠKK Tlmače

Plne
Dor.
CH
Spolu
342
157
7

499

1.
86
44
1

130

2.
79
44
2

123

3.
88
43
1

131

4.
89
26
3

115

11. Ondrejčík Ján KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
333
161
9

494

1.
91
33
2

124

2.
72
61
0

133

3.
90
40
2

130

4.
80
27
5

107

12. Rózsár Tibor MKK Slovan Galanta

Plne
Dor.
CH
Spolu
322
171
7

493

1.
82
36
0

118

2.
87
44
4

131

3.
83
52
0

135

4.
70
39
3

109

1. Kucko Richard TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
751
415
5

1166

1.
380
226
1

606

2.
371
189
4

560

2. Červenec Matúš KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
786
374
12

1160

1.
388
163
6

551

2.
398
211
6

609

3. Gallo Erik KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
721
433
4

1154

1.
377
208
3

585

2.
344
225
1

569

4. Milan Šimon TJ Rakovice

Plne
Dor.
CH
Spolu
748
401
4

1149

1.
392
186
1

578

2.
356
215
3

571

5. Nesteš Lukáš TJ Rakovice

Plne
Dor.
CH
Spolu
776
369
6

1145

1.
374
182
1

556

2.
402
187
5

589

6. Kažimír Oliver TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
735
391
8

1126

1.
355
196
3

551

2.
380
195
5

575

7. Banas Samuel MKK Piešťany

Plne
Dor.
CH
Spolu
756
348
19

1104

1.
390
170
9

560

2.
366
178
10

544

8. Liss Maroš ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
735
356
12

1091

1.
371
187
8

558

2.
364
169
4

533

9. Ilovský Martin TJ Lokomotíva Vrútky

Plne
Dor.
CH
Spolu
747
333
8

1080

1.
385
179
3

564

2.
362
154
5

516

10. Rózsár Tibor MKK Slovan Galanta

Plne
Dor.
CH
Spolu
730
346
14

1076

1.
408
175
7

583

2.
322
171
7

493

11. Ondrejčík Ján KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
731
335
16

1066

1.
398
174
7

572

2.
333
161
9

494

12. Zajko Dominik ŠKK Tlmače

Plne
Dor.
CH
Spolu
718
335
14

1053

1.
376
178
7

554

2.
342
157
7

499

13. Bánik Filip ŠK Železiarne Podbrezová

Plne
Dor.
CH
Spolu
370
179
2

549

1.
370
179
2

549

14. Švantner Marek ŠK Železiarne Podbrezová

Plne
Dor.
CH
Spolu
365
183
4

548

1.
365
183
4

548

15. Janík Michal ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
386
160
5

546

1.
386
160
5

546

16. Slanina Martin TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
382
159
6

541

1.
382
159
6

541

17. Kotula Matúš MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
364
176
6

540

1.
364
176
6

540

18. Černý Michal KK Moravské Lieskové

Plne
Dor.
CH
Spolu
349
187
7

536

1.
349
187
7

536

19. Fúska ml. Radoslav KK Žarnovica

Plne
Dor.
CH
Spolu
371
151
8

522

1.
371
151
8

522

20. Babka Patrik KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
378
135
9

513

1.
378
135
9

513

21. Mihali Daniel KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
379
132
5

511

1.
379
132
5

511

22. Pohanič Samuel KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
357
151
12

508

1.
357
151
12

508

23. Šípkovský Samuel ŠK Modranka

Plne
Dor.
CH
Spolu
351
155
11

506

1.
351
155
11

506

24. Truhlík Dominik MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
364
133
13

497

1.
364
133
13

497

25. Melišík Michal KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
358
137
13

495

1.
358
137
13

495

26. Výrostek Andrej TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
368
127
9

495

1.
368
127
9

495

27. Benický Marián ml. ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
335
157
6

492

1.
335
157
6

492

28. Dvorščák Samuel MKK Slovan Galanta

Plne
Dor.
CH
Spolu
356
136
17

492

1.
356
136
17

492

29. Jediný Jakub KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
376
114
13

490

1.
376
114
13

490

30. Čečot Rastislav MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
345
142
15

487

1.
345
142
15

487

31. Šesták Igor ml. ŠK Modranka

Plne
Dor.
CH
Spolu
349
121
13

470

1.
349
121
13

470

Komentáre