Majstrovstvá Slovenska 2017 - dorastenci

29.04.2017 - 30.04.2017, kolkáreň Sučany

1. Mag Viliam KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
395
207
9

602

1.
88
50
3

138

2.
107
51
1

158

3.
97
61
0

158

4.
103
45
5

148

2. Švantner Marek ŠK Železiarne Podbrezová

Plne
Dor.
CH
Spolu
379
222
2

601

1.
89
53
1

142

2.
98
53
0

151

3.
100
62
0

162

4.
92
54
1

146

3. Fúska ml. Radoslav KK Žarnovica

Plne
Dor.
CH
Spolu
386
199
3

585

1.
99
50
0

149

2.
93
36
3

129

3.
104
50
0

154

4.
90
63
0

153

4. Gallo Erik KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
390
192
8

582

1.
96
43
4

139

2.
94
53
1

147

3.
95
53
1

148

4.
105
43
2

148

5. Putz Denis KK Victoria Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
382
198
7

580

1.
89
54
1

143

2.
102
72
0

174

3.
94
36
3

130

4.
97
36
3

133

6. Ilovský Martin TJ Lokomotíva Vrútky

Plne
Dor.
CH
Spolu
384
194
1

578

1.
100
44
0

144

2.
101
51
0

152

3.
97
60
0

157

4.
86
39
1

125

7. Urban Jakub KK Pobedim

Plne
Dor.
CH
Spolu
387
186
3

573

1.
99
53
0

152

2.
83
44
0

127

3.
107
54
1

161

4.
98
35
2

133

8. Milan Šimon TJ Rakovice

Plne
Dor.
CH
Spolu
366
203
4

569

1.
91
63
0

154

2.
90
62
0

152

3.
98
36
3

134

4.
87
42
1

129

9. Mihali Daniel KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
394
167
9

561

1.
84
44
2

128

2.
103
35
4

138

3.
100
52
0

152

4.
107
36
3

143

10. Babka Patrik KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
357
203
6

560

1.
84
29
3

113

2.
81
51
0

132

3.
100
54
3

154

4.
92
69
0

161

11. Domin Dário MKK Piešťany

Plne
Dor.
CH
Spolu
350
197
4

547

1.
92
46
1

138

2.
89
50
0

139

3.
86
50
1

136

4.
83
51
2

134

12. Lehuta Filip MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
357
187
7

544

1.
80
45
1

125

2.
97
45
2

142

3.
89
43
3

132

4.
91
54
1

145

13. Zajko Dominik ŠKK Tlmače

Plne
Dor.
CH
Spolu
377
164
11

541

1.
85
43
2

128

2.
101
42
2

143

3.
94
44
3

138

4.
97
35
4

132

14. Rózsár Tibor MKK Slovan Galanta

Plne
Dor.
CH
Spolu
379
160
6

539

1.
92
53
2

145

2.
100
35
1

135

3.
88
36
1

124

4.
99
36
2

135

15. Slanina Martin TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
374
163
3

537

1.
98
26
2

124

2.
100
36
0

136

3.
88
49
1

137

4.
88
52
0

140

16. Melišík Michal KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
347
187
3

534

1.
84
42
0

126

2.
88
53
2

141

3.
89
47
0

136

4.
86
45
1

131

17. Červenec Matúš KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
368
165
13

533

1.
88
41
4

129

2.
84
44
1

128

3.
90
36
3

126

4.
106
44
5

150

18. Kažimír Oliver TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
393
139
8

532

1.
105
25
4

130

2.
94
36
1

130

3.
98
43
1

141

4.
96
35
2

131

19. Macura Erik ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
355
174
12

529

1.
84
33
5

117

2.
88
44
2

132

3.
93
44
1

137

4.
90
53
4

143

20. Malček Ivan ŠK Železiarne Podbrezová

Plne
Dor.
CH
Spolu
381
141
10

522

1.
97
44
0

141

2.
99
26
4

125

3.
94
36
2

130

4.
91
35
4

126

21. Nedorost Patrik MKK Piešťany

Plne
Dor.
CH
Spolu
356
165
13

521

1.
92
71
0

163

2.
84
36
5

120

3.
95
31
4

126

4.
85
27
4

112

22. Novotný Stanislav TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
347
171
6

518

1.
80
41
1

121

2.
82
32
3

114

3.
103
53
1

156

4.
82
45
1

127

23. Liss Maroš ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
356
160
7

516

1.
96
35
0

131

2.
87
54
2

141

3.
72
44
0

116

4.
101
27
5

128

24. Ondriga Patrik TJ Družstevník Zvolenská Slatina

Plne
Dor.
CH
Spolu
347
164
8

511

1.
91
26
5

117

2.
69
45
1

114

3.
102
53
2

155

4.
85
40
0

125

25. Csermák Tomáš KK Zlaté Klasy

Plne
Dor.
CH
Spolu
370
139
14

509

1.
85
27
3

112

2.
97
35
6

132

3.
105
27
4

132

4.
83
50
1

133

26. Kotula Matúš MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
334
172
5

506

1.
86
44
0

130

2.
90
42
1

132

3.
83
42
2

125

4.
75
44
2

119

27. Balogh Tamás KK Zlaté Klasy

Plne
Dor.
CH
Spolu
369
132
13

501

1.
89
27
5

116

2.
102
43
3

145

3.
91
35
4

126

4.
87
27
1

114

28. Truhlík Patrik MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
361
137
10

498

1.
90
33
2

123

2.
94
45
1

139

3.
90
23
7

113

4.
87
36
0

123

29. Pohanič Samuel KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
330
162
12

492

1.
78
54
0

132

2.
76
45
1

121

3.
96
30
5

126

4.
80
33
6

113

30. Šípkovský Samuel ŠK Modranka

Plne
Dor.
CH
Spolu
308
155
7

463

1.
87
35
3

122

2.
73
54
1

127

3.
67
30
3

97

4.
81
36
0

117

1. Mag Viliam KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
365
203
3

568

1.
86
51
2

137

2.
93
44
0

137

3.
95
54
1

149

4.
91
54
0

145

2. Fúska ml. Radoslav KK Žarnovica

Plne
Dor.
CH
Spolu
362
199
1

561

1.
104
45
0

149

2.
88
48
0

136

3.
85
62
0

147

4.
85
44
1

129

3. Gallo Erik KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
358
198
4

556

1.
90
49
1

139

2.
93
54
1

147

3.
93
51
0

144

4.
82
44
2

126

4. Ilovský Martin TJ Lokomotíva Vrútky

Plne
Dor.
CH
Spolu
360
191
3

551

1.
99
62
1

161

2.
76
45
0

121

3.
93
39
2

132

4.
92
45
0

137

5. Mihali Daniel KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
381
162
7

543

1.
90
34
3

124

2.
93
34
3

127

3.
100
45
1

145

4.
98
49
0

147

6. Putz Denis KK Victoria Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
380
161
9

541

1.
92
42
2

134

2.
100
36
3

136

3.
96
50
0

146

4.
92
33
4

125

7. Milan Šimon TJ Rakovice

Plne
Dor.
CH
Spolu
346
190
3

536

1.
88
48
0

136

2.
96
45
3

141

3.
88
54
0

142

4.
74
43
0

117

8. Babka Patrik KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
357
177
7

534

1.
71
45
0

116

2.
79
53
3

132

3.
96
36
2

132

4.
111
43
2

154

9. Švantner Marek ŠK Železiarne Podbrezová

Plne
Dor.
CH
Spolu
366
157
7

523

1.
97
26
3

123

2.
83
43
2

126

3.
91
36
2

127

4.
95
52
0

147

10. Urban Jakub KK Pobedim

Plne
Dor.
CH
Spolu
356
156
3

512

1.
100
27
1

127

2.
90
42
0

132

3.
72
44
2

116

4.
94
43
0

137

11. Lehuta Filip MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
329
154
7

483

1.
78
44
1

122

2.
83
39
1

122

3.
76
36
2

112

4.
92
35
3

127

12. Domin Dário MKK Piešťany

Plne
Dor.
CH
Spolu
307
102
7

409

1.
89
45
2

134

2.
79
27
2

106

3.
70
30
3

100

4.
69
0
0

69

1. Mag Viliam KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
760
410
12

1170

1.
395
207
9

602

2.
365
203
3

568

2. Fúska ml. Radoslav KK Žarnovica

Plne
Dor.
CH
Spolu
748
398
4

1146

1.
386
199
3

585

2.
362
199
1

561

3. Gallo Erik KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
748
390
12

1138

1.
390
192
8

582

2.
358
198
4

556

4. Ilovský Martin TJ Lokomotíva Vrútky

Plne
Dor.
CH
Spolu
744
385
4

1129

1.
384
194
1

578

2.
360
191
3

551

5. Švantner Marek ŠK Železiarne Podbrezová

Plne
Dor.
CH
Spolu
745
379
9

1124

1.
379
222
2

601

2.
366
157
7

523

6. Putz Denis KK Victoria Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
762
359
16

1121

1.
382
198
7

580

2.
380
161
9

541

7. Milan Šimon TJ Rakovice

Plne
Dor.
CH
Spolu
712
393
7

1105

1.
366
203
4

569

2.
346
190
3

536

8. Mihali Daniel KK FTC Fiľakovo

Plne
Dor.
CH
Spolu
775
329
16

1104

1.
394
167
9

561

2.
381
162
7

543

9. Babka Patrik KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
714
380
13

1094

1.
357
203
6

560

2.
357
177
7

534

10. Urban Jakub KK Pobedim

Plne
Dor.
CH
Spolu
743
342
6

1085

1.
387
186
3

573

2.
356
156
3

512

11. Lehuta Filip MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
686
341
14

1027

1.
357
187
7

544

2.
329
154
7

483

12. Domin Dário MKK Piešťany

Plne
Dor.
CH
Spolu
657
299
11

956

1.
350
197
4

547

2.
307
102
7

409

13. Zajko Dominik ŠKK Tlmače

Plne
Dor.
CH
Spolu
377
164
11

541

1.
377
164
11

541

14. Rózsár Tibor MKK Slovan Galanta

Plne
Dor.
CH
Spolu
379
160
6

539

1.
379
160
6

539

15. Slanina Martin TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
374
163
3

537

1.
374
163
3

537

16. Melišík Michal KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
347
187
3

534

1.
347
187
3

534

17. Červenec Matúš KK Tatran Sučany

Plne
Dor.
CH
Spolu
368
165
13

533

1.
368
165
13

533

18. Kažimír Oliver TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
393
139
8

532

1.
393
139
8

532

19. Macura Erik ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
355
174
12

529

1.
355
174
12

529

20. Malček Ivan ŠK Železiarne Podbrezová

Plne
Dor.
CH
Spolu
381
141
10

522

1.
381
141
10

522

21. Nedorost Patrik MKK Piešťany

Plne
Dor.
CH
Spolu
356
165
13

521

1.
356
165
13

521

22. Novotný Stanislav TJ Slavoj Veľký Šariš

Plne
Dor.
CH
Spolu
347
171
6

518

1.
347
171
6

518

23. Liss Maroš ŠKK Trstená

Plne
Dor.
CH
Spolu
356
160
7

516

1.
356
160
7

516

24. Ondriga Patrik TJ Družstevník Zvolenská Slatina

Plne
Dor.
CH
Spolu
347
164
8

511

1.
347
164
8

511

25. Csermák Tomáš KK Zlaté Klasy

Plne
Dor.
CH
Spolu
370
139
14

509

1.
370
139
14

509

26. Kotula Matúš MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
334
172
5

506

1.
334
172
5

506

27. Balogh Tamás KK Zlaté Klasy

Plne
Dor.
CH
Spolu
369
132
13

501

1.
369
132
13

501

28. Truhlík Patrik MKK Stará Turá

Plne
Dor.
CH
Spolu
361
137
10

498

1.
361
137
10

498

29. Pohanič Samuel KK Inter Bratislava

Plne
Dor.
CH
Spolu
330
162
12

492

1.
330
162
12

492

30. Šípkovský Samuel ŠK Modranka

Plne
Dor.
CH
Spolu
308
155
7

463

1.
308
155
7

463

Komentáre